Субота, 05.04.2024, 4:14 PMВітаю Вас Гість | RSS

Методичне об'єднання здоров'я

Лікувально-оздоровчий процес

Cанаторна школа – це як освітній так і заклад охорони здоровя.

Відтак стан здоровя учнів є одним з найважливіших результатів роботи школи. Тому медичний колектив закладу веде роботу в напрямку створення оптимальних умов для кваліфікованого лікування, оздоровлення, профілактики захворювань у дітей, формування основ здорового способу  вихованців, зміцнення і поновлення лікувально-оздоровчої бази.

Медична служба закладу тісно співпрацює з провідними спеціалістами обласного протитуберкульозного диспансеру, де вихованці отримують консультативну допомогу та при потребі лікуються стаціонарно. Також двічі на рік діти поглиблено оглядаються вузькими спеціалістами центральної районної лікарні. На основі бази даних про стан здоров’я дітей реалізується програма корекції та лікування супутньої та спец патології, яка здійснюється через індивідуальні плани оздоровлення вихованців, повноцінне збалансоване харчування та впровадження здоров’язберігаючих технологій.

Для удосконалення лікувально-оздоровчої програми в 2018/2019 н. р. медична служба продовжуватиме роботу по реалізації концепції санаторної школи, як навчально-оздоровчого комплексу удосконалення індивідуальних програм корекції стану здоровя, підвищення мотивації та здоровий спосіб життя перед вихованцями школи, вироблення практичних механізмів конкретних життєвих навичок і моделей поведінки вихованців.

Школа обласного підпорядкування і обслуговує всі райони Хмельницької обл.. Станом на 15.09.2018р. на оздоровленні 198 дітей.

Іліка Ніна Ананівна

Головний лікар школи, фтизіатр,