Субота, 05.04.2024, 9:06 AMВітаю Вас Гість | RSS

Павлюк Віта Вікторівна
Педагог-організатор
Категорія: друга
Додаткова інформація: закінчила Українська інженерно-педагогічна академія в 2005 році, Рівненський державний гуманітарний університет в 2017 році.
Працює у закладі з 2001 року.

Структура учнівського самоврядування

Символіка шкільної Президентської республіки
Герб школи

Герб шкільної учнівської Президентської республіки має форму геральдичного щита зеленого кольору виділеного білою смужкою, товщина якої однакова відступу від краю герба. Посередині зображена основа - малий герб червоного кольору в білому колі, що символізує єдність навчально-виховного та лікувально-оздоровчого процесів. До складу герба входять : книга, як джерело знань; троянда - любов до життя та милосердя; медична чаша - символізу лікування та оздоровлення. По зовнішній стороні кола записано назву школи, що уособлює приналежність символу до навчального закладу.

Верхня частина гербового щита має три рівнозначних виступи, що вказують рельєф місцевості де розташована школа. Зелений колір - символ природи та пропаганди здорового способу життя.
В цілому геральдична композиція відображає приналежність до знання, мудрості, духовного, розумового та здорового самовдосконалення.

Прапор школи

Прапор шкільної учнівської Президентської республіки Плужнянської санаторної школи Хмельницької обласної ради - прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3. Прапор поділений по горизонталі на три рівні частини: верхня частина - блакитний колір - є символ чистого неба, повітря, краси, спокою; нижня - жовтий колір - сонячне тепло, достаток, злагода; середина - біла смуга - символ чистоти, здоров'я, благополуччя.

У середній частині на відстані 1/3 від древа розміщено зображення малого герба учнівської Президенстської республіки, який символізує поєднання навчального, виховного, лікувально-оздоровчого процесів та любов до життя.

Гімн школи

На землі Хмельницького Богдана

З кожним роком розквіта, як сад,

Потопає в зелені каштанів

Санаторна школа дитинства край.

З усіх куточків рідного Поділля

Зростають тут і дочки і сини.

Це ми майбутнє вільної країни,

Життя у нас буя, як цвіт весни.

Приспів

Санаторна, наша школо,

Ти наш рідний батьківський поріг.

Теплим серцем, ніжним словом

Зігріті тут дорослі і малі.

Доброти колиска і любові,

Материнська ласка і тепло,

Як в країні сонячній, казковій,

Панують щастя, радість і добро.

Приспів

Музика Захарчук В. В.

Слова Оліферук В. С.

Мета та завдання органів учнівського самоврядування

1. Всебічно розвиватися,самовдосконалюватися самореалізовуватися на благо собі, своїм ровесникам , школі , своїй родині, малій батьківщині, народові України. Забезпечувати й захищати права та інтереси учнів на основі виконання правил і законів школи.

2. Формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, оволодівати наукою управління.

3. Сприяти реалізації інтересів, можливостей, бажань дітей.

4. Прагнути узгодженості й балансу інтересів між учнями й дорослими.

«  Травень 2024  »