Субота, 05.18.2024, 7:31 AMВітаю Вас Гість | RSS

Освітній процес в умовах адаптивного карантину

У Плужнянській санаторній школі Хмельницької обласної ради освітній процес розпочався з 1 вересня 2020 року  в умовах адаптивного карантину. Колектив закладу підготувався до прийому учнів на навчання. Адже 75 % вихованців перебувають на цілодобово у закладі. Опрацьовано нормативні документи та проведено просвітницьку роботу з педагогічним та трудовим колективами. Так, на території школи зроблена розмітка для дотримання соціальної дистанції між учнями та працівниками закладу.

Щоденно перед тим, як приступити до роботи всім працівникам закладу проводиться термометрія черговим медичним працівником.

У навчальному та спальних корпусах теж зроблена розмітка, а також розділено молодшу ланку і старшу.

Навчальний корпус має два входи, тому учні старших класів заходять через центральний вхід, а учні молодших класів через запасний вихід.

У спальному корпусі №1 рух учнів відбувається аналогічно. Навчальний заклад має місця для миття рук та обробки антисептиком при вході.

Велика увага приділяється дотриманню соціальної дистанції у класах, на перервах, під час режиму харчування та під час усіх режимних моментів.

З метою попередження виникнення респіраторної інфекції, а також за сприяння погодніх умов, уроки проводяться на свіжому повітрі.

Переглядів: 97 | Додав: pluznesanatorn | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2020  »