Субота, 05.18.2024, 10:37 AMВітаю Вас Гість | RSS

Тиждень безпеки життєдіяльності

Одним із завдань школи є виховання здорового покоління, яке має сформовані навики безпечної поведінки. Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.01.2021 року №44/2021-р з 19 по 23 квітня 2021 року в Плужнянській санаторній школі проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Основною метою проведених заходів є просвітницька робота щодо основ безпеки життєдіяльності, вироблення у дітей вмінь та навичок безпечної поведінки, формування свідомого ставлення до свого життя та здоров'я.

Проведенню тижня передувала підготовча робота: розроблення плану, оформлення виставки, підготовка інформаційних матеріалів та відеороликів.

В ході проведення Тижня безпеки життєдіяльності класні керівники та вихователі 1-9 класів провели ряд бесід та годин спілкування з профілактики побутового травматизму, дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пожежної безпеки, електробезпеки, правил поводження з газовими приладами, з незнайомими предметами, вибуховими, отруйними речовинами. Для учнів початкових класів було проведено: ігри-вікторини та онлайн вікторини «Подорож у світ безпеки», «Обережно! Небезпека!»; перегляд відеороликів «З чого починається безпека?», «Безпека в житті дитини»; конкурс малюнків «Безпека в умовах карантину».

Для учнів старших класів пізнавальним був перегляд відеоуроків «Безпека в житті – життя в безпеці», «Професія – рятівник», «Відеоурок обережності». Протягом тижня велася робота з учнями та їхніми батьками через консультування, інформаційні повідомленя в мережі Viber.  Свої враження від отриманої інформації учні 9 класу висвітлили у написанні оповідання «Дотримуйся безпеки всюди».

В майбутньому діти зіткнуться з безліччю ситуацій, які можуть загрожувати їхньому здоров'ю та життю. Важливо змалечку навчити їх основним правилам безпеки, виховувати розуміння неповторності власного життя та життя інших. Це додасть впевненості, сприятиме формуванню вміння приймати виважені, продумані рішення в дорослому житті.

Переглядів: 144 | Додав: pluznesanatorn | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2021  »